Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Brawo piłkarki!

Opublikowano: czwartek, 25.10.2012
Autor: Wacław Kordyś
Odsłon: 12657
We Wrocławiu
Drużyna piłki nożnej dziewczynek SP 8 w dniach 21-23 września, wzięła udział w finale ogólnopolskim XVII Turnieju im. Marka Wielgusa. Tegoroczny finał odbył się we Wrocławiu. Zawody te są oficjalnymi mistrzostwami Polski U-11, organizowanymi przez PZPN.
Nasza szkolna drużyna wystąpiła w składzie: Marcelina Guzik, Ada Habrat, Urszula Janas, Karolina Kordyś, Julia Tomkiewicz, Oliwia Trybus. Dziewczynki trenowane przez pana Marcina Maculskiego znalazły się w gronie 16 najlepszych drużyn piłkarskich w Polsce. To wielki sukces i nagroda za ciężką pracę na treningach. Pobyt we Wrocławiu (obok rozgrywek sportowych) był również okazją do zwiedzenia tego pięknego miasta. Dla młodych piłkarek był to czas zdobywania nowych doświadczeń oraz możliwość rywalizacji w gronie najlepszych drużyn w kraju. Życzymy dalszych sukcesów.
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"
"We Wrocławiu"Przewiń w górę