Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Jesteśmy już uczniami

Opublikowano: środa, 08.10.2008
Odsłon: 2419

    3 października odbyła się w naszej szkole uroczystość "Pasowania na ucznia". W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami oraz najbliżsi pierwszoklasistów. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Jadwiga Kasprzyk. Wcześniej jednak uczniowie klas pierwszych udowodniki, że w pełni zasługują na miano "ucznia". Piękna recytacja, wesołe piosenki sprawiły, że uczniowie śpiewająco zdali ten pierwszy i tak ważny w swoim życiu egzamin. Bardzo wzruszeni złożyli uroczyste ślubowanie i z wdziękiem pozowali do pamiątkowych fotografii.



Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia

Przewiń w górę