Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Barbórka 2008

Opublikowano: piątek, 05.12.2008
Odsłon: 2862

      4 grudnia to nie tylko tradycyjna Barbórka, ale również Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, na którą program artystyczny przygotowali uczniowie  klas drugich i czwartych pod kierumkiem p. D. Barabasz, p. M. Pietrasz i p. J. Teśniarz. Dzieci przedstawiły historię powstania węgla kamiennego, ropy naftowej i gazu ziemnego. Zaprezentowały części galowego stroju górniczego. Recytowały wiersze, śpiewały śląskie piosenki, grały popularne melodie na flażoletach. Wspaniale zatańczyły trojaka, za który otrzymały gromkie brawa. Podczas akademii nie zapomniano o Barbarach, którym złożono serdeczne życzenia.

Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa
Akademia barbórkowa

Przewiń w górę