Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Kurakas - wysłańcy Inków"

Opublikowano: czwartek, 27.10.2011
Odsłon: 3579

     20 października w naszej szkole odbył się koncert muzyczny. Przjeżdżający do nas od lat artyści z Łódzkiego Biura Koncertowego "Wirtuoz" tym razem zaprezentowali nam muzykę peruwiańską. Panowie: Rafael Alfaro Alvarado, Mirko Fernandez Sanchez i Maciej Malec wykonywali dla nas najbadziej charakterystyczne dla tego regionu świata utwory. Oczywiście nie mogło zabraknąć El Condor Passa. Poznaliśmy historię tego utworu oraz instrumenty na jakich grali muzycy. Był czas i na wspólne koncertowanie. Było ciekawie i wesoło.
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków
Kurakas - wysłańcy Inków

Przewiń w górę