Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Mikołaj w przedszkolu i zerówce

Opublikowano: środa, 07.12.2011
Autor: Joanna Kilar, Wiesława Gałuszka
Odsłon: 2996
5 grudnia 2011 roku Przedszkole „Na Zielonym Wzgórzu" odwiedził Święty Mikołaj. Ponieważ do "Krasnali" przyszedł na końcu, dzieci długo czekały. Czas ten wykorzystały na powtórzenie wierszy i piosenek przygotowanych na tą uroczystość, oraz zadbanie o swój wygląd. Gdy dał się wreszcie słyszeć dźwięk dzwonków, wszyscy skierowali swój wzrok na drzwi w których stanął Święty Mikołaj z pomocnikami. Natomiast 6 grudnia Mikołaj odwiedził uczniów klasy "0"  - "Żaczki"  . Dzieci przywitały gościa wierszem i piosenką. Było wspólne pozowanie do zdjęć, zabawa, oglądanie pięknych prezentów.


Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem

Przewiń w górę