Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Barbórka 2011

Opublikowano: czwartek, 08.12.2011
Autor: Renata Gancarz
Odsłon: 2714

Barbórka 20115 grudnia nasza szkoła obchodziła swoje święto przy okazji górniczej Barbórki. Górnicy patronują naszej szkole, więc podczas uroczystej akademii pamiętaliśmy o ich ciężkiej pracy. Była to również okazja do zaprezentowania różnorodnych talentów naszych uczniów. Były więc wiersze w wykonaniu dzieci z klasy IIIa, popisy muzyczne Huberta Szweda, Doroty Teśniarz oraz grupy gitarzystów. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dziewczynki z klasy IIa, IVa i IVb.  Bardzo spodobały się skecze przedstawione przez aktorów „kółka teatralnego”. Całość uświetniły piosenki zespołu wokalnego. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze.

Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii

Przewiń w górę