Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Przedszkolny konkurs recytatorski

Opublikowano: piątek, 18.05.2012
Autor: Renata Krzal
Odsłon: 2627

W dniu 20 kwietnia 2012 roku odbył się konkurs recytatorski „Wiosenne wierszowanki" zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 41. Konkurs przeznaczony był dla dzieci młodszych - trzy i czterolatków. Dzieci z naszego przedszkola również wzięły w nim udział, a Antoś Pitera uczęszczający do grupy 3-latków „Smerfy" zdobył I miejsce.
Nie było to łatwe zadanie, gdyż dzieci występowały bez mikrofonów, więc musiały mówić głośno i wyraźnie, a Jury oceniało także: walory literackie prezentowanych utworów, poprawność językową, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursuPrzewiń w górę