Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Chrońmy zwierzęta!

Opublikowano: wtorek, 09.10.2012
Autor: Jadwiga Kasprzyk
Odsłon: 2554
Chrońmy zwierzęta!4 października jest Międzynarodowym Dniem Ochrony Zwierząt. Z tej okazji w naszym Zespole zorganizowano z inicjatywy Rady Rodziców zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w krośnieńskim przytulisku, którą w ilości ponad 100 kg przekazano Pani Hannie Ryś z Krośnieńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt. Podczas spotkania dzieci z panią Prezes, omówiono prawa zwierząt i obowiązki ich właścicieli. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny "Mój przyjaciel zwierzak". Dzieci ze starszych grup przedszkolnych i klas I-III otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Przyznano 6 nagród i 20 wyróżnień. Prace można obejrzeć na szkolnym korytarzu, gdzie urządzono wystawę.
Bardzo dziękuję Radzie Rodziców SP 8 za perfekcyjne zorganizowanie całej akcji.


Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkaniaPrzewiń w górę