Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2012

Opublikowano: piątek, 12.10.2012
Autor: Barbara Niedziela
Odsłon: 2167
Jesteśmy już uczniami
12 października odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jest to wspaniała okazja, aby wyrazić podziękowanie nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor i przedstawiciela Rady Rodziców, uczniowie zaprosili wszystkich do obejrzenia programu artystycznego, który miał formę koncertu życzeń. Weronika z klasy VI a z akompaniatorką Panią Barbarą Chrobak dziękowały Dyrekcji, za trud włożony w organizację i funkcjonowanie naszej szkoły. Grzegorz z klasy IV b zaprezentował żartobliwy wierszyk dla Pani higienistki i dla Pana pedagoga. Dla nauczycieli polonistów i matematyków, zespół gitarowy, zaprezentował piosenkę. Utwór na fletach w wykonaniu uczniów klas piątych, zadedykowano pracownikom administracji i obsługi. Katechetom, nauczycielom j. angielskiego i przyrody – Ola z Va wykonała utwór gitarowy. Dla Pań ze świetlicy, nauczycieli plastyki, muzyki i wf-u, chór szkolny wykonał piosenkę. Dla wszystkich uczniów i ich rodziców grupa dziewcząt z VIa zaśpiewała piosenkę. Na zakończenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczniowie klasy IIb przedstawili spektakl „W cyrku". Uczniowie złożyli indywidualne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, wręczając im własnoręcznie namalowane portrety.


Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii

Przewiń w górę