Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2012

Opublikowano: piątek, 12.10.2012
Autor: Barbara Niedziela
Jesteśmy już uczniami
12 października odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jest to wspaniała okazja, aby wyrazić podziękowanie nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor i przedstawiciela Rady Rodziców, uczniowie zaprosili wszystkich do obejrzenia programu artystycznego, który miał formę koncertu życzeń. Weronika z klasy VI a z akompaniatorką Panią Barbarą Chrobak dziękowały Dyrekcji, za trud włożony w organizację i funkcjonowanie naszej szkoły. Grzegorz z klasy IV b zaprezentował żartobliwy wierszyk dla Pani higienistki i dla Pana pedagoga. Dla nauczycieli polonistów i matematyków, zespół gitarowy, zaprezentował piosenkę. Utwór na fletach w wykonaniu uczniów klas piątych, zadedykowano pracownikom administracji i obsługi. Katechetom, nauczycielom j. angielskiego i przyrody – Ola z Va wykonała utwór gitarowy. Dla Pań ze świetlicy, nauczycieli plastyki, muzyki i wf-u, chór szkolny wykonał piosenkę. Dla wszystkich uczniów i ich rodziców grupa dziewcząt z VIa zaśpiewała piosenkę. Na zakończenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczniowie klasy IIb przedstawili spektakl „W cyrku". Uczniowie złożyli indywidualne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, wręczając im własnoręcznie namalowane portrety.

Podczas akademii