Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Królowa Śniegu"

Opublikowano: środa, 07.11.2012
Autor: p. M. Lewicka, p. D. Barabasz
Odsłon: 2712
W trakcie spektaklu
25 października uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl pt. "Królowa Śniegu" w Regionalnym Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie. Główną rolę Gerdy zagrała Adriana Lewicka, uczennica klasy IIIa naszej szkoły. Podziwialiśmy swobodę, z jaką poruszała się po scenie i to, jak potrafiła zapamiętać tak dużą ilość tekstu. Otrzymała gromkie brawa od swoich koleżanek i kolegów. Trzeba podkreślić, że Ada przez cały okres przygotowań i prób nie opuściła ani jednego dnia nauki w szkole i zawsze była przygotowana do zajęć. Spektakl przyciągał wzrok kolorowymi strojami, barwną scenografią, grą świateł, a przede wszystkim grą aktorów.
Premiera spektaklu odbyła się 11 grudnia 2011 roku , w krośnieńskim RCKP. Przygotowania pod nadzorem pani Kamili Ziemiańskiej-Staniek trwały nieprzerwanie około 2 miesięcy. Wymagały sporego poświęcenia ze strony dzieci. Oprócz obowiązków szkolnych, większość wolnego czasu spędzały na próbach. Zaangażowanie dzieci i opiekunów opłaciło się. Sukces, jaki odniosło przedstawienie, wynagrodził chwile zwątpienia i ciężką pracę.
Spektakl "Królowa Śniegu" obejrzało ponad 3 tysiące osób. Przy nadkomplecie widowni zagranych zostało pięć spektakli. Baśń "Królowa Śniegu" to piękna i pouczająca historia, której fabuła zainteresuje dzieci w każdym wieku, a dorosłym przypomni jedno z najbardziej znanych opowiadań z dzieciństwa.
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektaklu
W trakcie spektakluZdjęcia wykonano podczas innego spektaklu niż ten, który oglądaliśmy.

Przewiń w górę