Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Andrzejki w przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 03.12.2012
Autor: p. Krystyna Tarkowska
Odsłon: 2747
Podczas zabawyW piątek 30 listopada "słoneczne 5-latki" świętowały tradycyjne andrzejki. Nie zabrakło wróżb przepowiadających przyszłość. Dzieci z wypiekami na twarzy losowały karteczki przepowiadające kim będą, gdy dorosną, lały wosk i układały pantofelki wędrujące w stronę drzwi. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa z zaprzyjaźnioną wróżką. Andrzejkowe atrakcje dostarczyły dzieciom wielu przeżyć i stały się okazją do zainteresowania ludową tradycją.
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawy
Podczas zabawyPrzewiń w górę