Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Zabawy z wodą"

Opublikowano: środa, 12.12.2012
Autor: p. Joanna Kilar
Odsłon: 2640
Nasza praca
Grupa dzieci 6-letnich "Żaczki" również realizowała program edukacyjny "Mamo, Tato, wole wodę". Zwieńczeniem "zabaw z wodą" były zajęcia otwarte dla rodziców. Podczas zajęć dzieci eksperymentowały z wodą, robiły doświadczenia"co pływa a co tonie", poznawały stany skupienia wody. Na koniec zajęć dzieci wyciągały wnioski, uzasadniały dlaczego picie wody jest ważne dla organizmu człowieka. Zagrały też na instrumentach perkusyjnych piosenkę "Mamo, Tato, wole wodę" a każde dziecko otrzymało plakietkę "Wolę wodę bo daje życie". Zajęcia dostarczyły wiele radości zarówno dzieciom jaki rodzicom, którzy licznie przybyli na zajęcia.
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęćPrzewiń w górę