Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Nutki też wolą wodę

Opublikowano: wtorek, 18.12.2012
Autor: p. Renata Modzelewska
Odsłon: 2220
Nasza praca
Grupa dzieci 5-letnich "Nutki" realizowała program edukacyjny "Mamo, tato wolę wodę". Podczas zajęć dydaktycznych dzieci wzięły czynny udział w doświadczeniu "oczyszczanie wody" (samodzielnie wykonywały poszczególne etapy badania), na podstawie którego poznały pojęcie źródła wody. Dzięki realizacji treści tematycznych przedszkolaki poznały cechy fizyczne i właściwości wody, jej stany skupienia.Ponadto w trakcie prowadzenia projektu zdobyły informacje o znaczeniu wody dla ludzi, zwierząt i roślin. Uzyskane wiadomości dzieci odzwierciedliły w formie plastycznej, realizując temat: "Woda źródłem życia". W ramach akcji "Mamo, tato wolę wodę" promowano wśród dzieci zdrowy styl życia i rozpowszechniano konieczność picia wody dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęć
Podczas zajęćPrzewiń w górę