Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Przegląd jasełek

Opublikowano: piątek, 25.01.2013
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 2250
Przedstawienie jasełkowe
Dnia 17 stycznia dzieci z grupy "Żaczków" brały udział w VI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Jasełek. Impreza odbyła się w Spółdzielczym Domu Kultury w Krośnie na osiedlu "Traugutta". Występy na scenie dostarczyły dzieciom wiele radości i emocji. Przybliżyły tradycję Świąt Bożego Narodzenia. Wzmocniły wiarę we własne siły poprzez występy na scenie i współdziałanie w zespole. Dzieci mogły również podziwiać i porównać występy kolegów i koleżanek z innych przedszkoli. Na zakończenie był pyszny poczęstunek, wspólne kolędowanie, rozdanie nagród i dyplomów.
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowe
Przedstawienie jasełkowePrzewiń w górę