Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Krośnieńska Akademia Młodych

Opublikowano: piątek, 10.05.2013
Autor: p. H. Sowa
Odsłon: 2219
Studiujemu!
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach Krośnieńskiej Akademii Młodych organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Jest to cykl wykładów i warsztatów kierowanych do uczniów szkół podstawowych klas IV-VI Krosna i okolic.
8 maja odbył się wykład inauguracyjny „Nie bój się – uratuj komuś życie", w którym uczestniczyło 15 uczennic i uczniów naszej szkoły. W części warsztatowej uczniowie mieli okazję ćwiczyć pod okiem fachowców masaż serca i sztuczne oddychanie. Rozpoczął się też cykl warsztatów plastycznych „Zaszalej z plastyką", na których dzieci miały okazję popracować, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne. W efekcie pracy powstały oryginalne i twórcze prace plastyczne. Podsumowaniem cyklu zajęć plastycznych, będzie wernisaż połączony z ekspozycją prac dzieci. Po pracowitych zajęciach wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk prof. nadzw. dr hab. Zbigniewa Barabasza pierwsze w swoim życiu indeksy.
W ramach Akademii planujemy również udział w warsztatach „Dlaczego człowiek musi być w ruchu? Czyli coś aktywności" i „Ciekawostki ze świata chemii". Uczniowie nie mogą się doczekać.

W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZ
W murach PWSZPrzewiń w górę