Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Mamy i Taty "Na Zielonym Wzgórzu"

Opublikowano: niedziela, 09.06.2013
Autor: p. Wychowawczynie
Odsłon: 2584
Święto Mamy i Taty
Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w przedszkolu „Na Zielonym Wzgórzu" rozpoczęły, dnia 23 maja o godzinie 13.00, „Krasnale" spotkaniem ze swoimi bliskimi. Przedstawiły one program artystyczny, w skład którego wchodziły wiersze i piosenki związane z aktualną tematyką oraz taniec pt. „Poleczka". Trema była duża, ale wszyscy pięknie się zaprezentowali. Następnego dnia duże emocje przeżywały dzieci z najmłodszych grup. „Biedronki" odważnie mówiły wiersze i śpiewały piosenki, a także zatańczyły taniec pt. „Polka-kłanianka". Rodzice wzruszeni podziwiali swoje pociechy. Dzieci z grupy „Smerfy" przedstawiły inscenizację pt. „Zgubione korale" oraz zaprezentowały się w wierszach i piosenkach. Po kilku dniach- 27 maja swoich gości przyjmowały dzieci z grupy „Wiewiórki". W przepięknych strojach przedstawiły „Bajkowy koncert życzeń". Wszystkie dzieci wręczyły swoim Rodzicom okolicznościowe upominki i spędziły z nimi nieco czasu w miłej atmosferze. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, bardzo przeżyli chwile, które zapewne pozostaną w pamięci na długo.


Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i Taty
Święto Mamy i TatyPrzewiń w górę