Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Na wycieczce...

Opublikowano: niedziela, 09.06.2013
Autor: p. R. Modzelewska, p. K. Tarkowska, p. J. Kilar
Odsłon: 2326
Na wycieczce
W życiu przedszkolnym są takie dni, na które czeka się z utęsknieniem i niecierpliwością. Do jednych z tych dni należał wtorek 04.06.2013 r., kiedy grupa „Nutek", „Słonecznych" i „Żaczków" pojechała na wycieczkę do Krempnej. Spokojnie i cierpliwie znieśliśmy podróż autokarem, ale już na miejscu ogarnęło nas szaleństwo!Najpierw udaliśmy się na zwiedzanie Muzeum Magurskiego Parku Narodowego. W sali ekspozycyjnej Ośrodka Edukacyjnego i Muzeum obejrzeliśmy multimedialny spektakl przyrodniczy, który opowiadał o historii kształtowania się obecnego krajobrazu. Na wystawie w muzeum zobaczyliśmy krajobrazy, rośliny i zwierzęta parku w różnych porach roku (m.in. 22 gatunki występujących tu drzew). Warto podkreślić, że w muzeum przeprowadzono bardzo wiernie rekonstrukcję środowiska naturalnego. Przedszkolaki zobaczyły również wystawę poroża jeleni i saren oraz czaszek wybranych ssaków Magurskiego Parku Narodowego. Zafascynowani klimatem muzealnych eksponatów udaliśmy się do przystani Kotań na grilla, którego dzieci wyczekiwały z niecierpliwością. W oczekiwaniu na przepyszne kiełbaski dzieci korzystały z placu zabaw. Co prawda pogoda nas nie rozpieszczała, ale padający deszcz nie był nam straszny i nie spędzał uśmiechu z twarzy. Dzieci wróciły z wycieczki pełne wrażeń i wyjątkowych wspomnień. A z ust niejednego przedszkolaka padło zdanie: „...już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu..."

Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczce
Na wycieczcePrzewiń w górę