Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Przedszkolaki z wizytą u stomatologa

Opublikowano: piątek, 11.10.2013
Autor: p. M. Pelczar
Odsłon: 2017
Podczas wizyty
2 września dzieci pięcioletnie z grup: Wiewiórek, Słonecznych i Żaczków wybrały się z wizytą do Centrum Stomatologii „Langmet" przy ulicy Korczyńskiej. W pierwszej części obejrzały film dotyczący higieny jamy ustnej. Następnie z paniami pielęgniarkami segregowały do koszy pokarmy, które są zdrowe i szkodliwe dla organizmu. W dalszej części pani stomatolog Maria Marosz zaprosiła dzieci do obejrzenia gabinetu, zapoznała ze swoimi narzędziami dentystycznymi. Każdy odważny przedszkolak siedział na fotelu, uzupełniał kolorowe ubytki i uczył się prawidłowo szczotkować zęby –„smoka". Wszystkie dzieci dostały upominki, wyszły radosne i uśmiechnięte. Obiecały przestrzegać poznanych rad, dbać o higienę jamy ustnej, jeść owoce i warzywa oraz odwiedzać gabinet stomatologiczny.
 

Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty
Podczas wizyty

Przewiń w górę