Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Święto szkoły 2013

Opublikowano: czwartek, 12.12.2013
Autor: p. R. Gancarz
Odsłon: 3083
Podczas uroczystości
W dniu 6 grudnia z okazji Barbórki obchodziliśmy święto naszej szkoły. Motto uroczystości brzmiało "Mam talent". W pierwszej części uczniowie klasy IIIa opowiedzieli o pracy górników oraz brawurowo zatańczyli trojaka. Następnie uczniowie prezentowali swoje talenty. Były występy sportowe, recytatorskie, taneczne wokalne oraz instrumentalne. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wśród nas jest wielu utalentowanych uczniów uczniów. Uroczystość prowadzili: Wiktoria Leczek i Filip Gajewski - uczniowie klasy IVa. Akademia upłynęła w radosnej i miłej atmosferze.

Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademiiPrzewiń w górę