Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Kolejny wyjazd na narty

Opublikowano: środa, 12.02.2014
Autor: p. D. Barabasz, p. A. Kramarczyk
Odsłon: 2335
Narty dzieciom
5–6 stycznia nasi uczniowie ponownie wyjechali na stok, aby doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Po grudniowych wprawkach narciarskich na stoku Kiczera w Puławach Górnych, spędziliśmy ponownie kilka godzin na nartach. Dzieci młodsze kl. I-III uczestniczyły w szkoleniu w dniu 5 lutego. Doskonaliły swoje umiejętności narciarskie pod okiem instruktorów. Mali narciarze podzieleni byli na grupy, pod kątem umiejętności tu był zauważalny ogromny postęp jazdy, w stosunku do wyjazdu grudniowego. Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach po raz drugi, awansowały do grupy o wyższym poziomie umiejętności. Zjeżdżały z góry korzystając ztalerzyka. Na stoku pojawili się nowicjusze, zachęceni przez poprzedników. Szybko oswoili się ze sprzętem i z ochotą ćwiczyli pierwsze kroki na nartach. Po kilkugodzinnym treningu dało się zauważyć efekty szkolenia. W dzień potem na stoku w Puławach pojawili się narciarze oraz snowboardziści z klas IV-VI. Zjeżdżali także pod okiem instruktorów, w zależności od stopnia umiejętności. Wśród snowboardzistów byli także tacy, którzy próbowali jazdy po raz pierwszy. Jeszcze tego samego dnia, postęp był widoczny. Z ogromną satysfakcją opuszczaliśmy stok. Jeśli warunki pogodowe dopiszą planujemy następny wyjazd.


Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stoku
Na stokuPrzewiń w górę