"Do, Re, Mi"

Opublikowano: wtorek, 25.02.2014
Autor: p. M .Pelczar
Do, Re, Mi
W dniu 14 lutego 2014r.w przedszkolu na „Zielonym Wzgórzu" odbył się przedszkolny konkurs piosenki pod nazwą „Do, Re, Mi". Wzięły w nim udział dzieci z czterech grup; „Biedronek", „Smerfów", „Krasnali" i „Wiewiórek". Celem nadrzędny konkursu było umożliwienie rozwoju i prezentacja własnego talentu, ułatwienie pokonywanie tremy i rozbudzanie chęci aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola. Umuzykalnienie naszych wychowanków : małych artystów i słuchaczy. Cała impreza przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze, gromkie brawa widowni pomagały małym wykonawcom w pokonaniu tremy. Każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem i nagrodami. Pierwsze miejsce zajęły dwa duety: Jagoda Staroń i Igor Wanik za wykonanie piosenki „Mam 4 lata", Dominik Gac i Eryk Podbilski „Kolorowe listki". Drugie miejsce zdobyła Zuzia Wajda z grupy Smerfów za wykonanie piosenki „Piosenka Malucha", Julia Bałon i Weronika Kozi z grupy „Biedronek" za wykonanie pastorałki „Dzisiaj w stajeneczce" i duet Martynka Liput, Lenka Maculska za wykonanie i choreografię piosenki „Nutki". Laureatami trzeciego miejsca byli: Maja Teneta za wykonanie piosenki „Dziadkowe opowieści" Kajetan Paszkowski za śpiew piosenki „Dobosz" z grupy „Krasnali" oraz Szymon Paczosa wykonawca piosenki „Śniegowe gwiazdeczki", oraz Hanna Kuźnar za „Polkę dla babci i dziadka".
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Do, Re, Mi