Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Rodzinny Konkurs Tenisa Stołowego

Opublikowano: niedziela, 16.03.2014
Autor: organizatorzy: p. D. Barabasz, p. A. Szwed, p. M. Maculski
Odsłon: 2699
Trofea
14 marca w naszej szkole odbył się Rodzinny Konkurs Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół Nr 8 w Krośnie. Do turnieju zgłosiło się 14 dwuosobowych (rodzic i dziecko) drużyn. Turniej otworzyła p. Dyrektor Jadwiga Kasprzyk. Życzyła wszystkim emocjonującej rywalizacji i zabawy. Konkurs rozgrywano w systemie pucharowym. Po rozlosowaniu numerów startowych i zapoznaniu z zasadami rozgrywek, rozpoczęto współzawodnictwo. Emocje rosły wraz ze zbliżaniem się finału. Zawodników dopingowały całe rodziny. W końcu cztery najlepsze drużyny walczyły o puchar i statuetki.
Szczęśliwymi zdobywcami pucharu okazali się:
  • Wiktor i tata Tomasz Kozubal,
  • II miejsce zajęli Kacper i tata Krzysztof Hejnar,
  • III miejsce Hubert i tata Sławomir Szwed,
  • IV miejsce Mateusz i tata Krzysztof Jaszczuk,
W miłej i wesołej atmosferze p. Dyrektor Jadwiga Kasprzyk wręczyła nagrody, zaprosiła na następne zawody i podziękowała za wspólną zabawę. Wszyscy cieszyliśmy się z rodzinnie spędzonego popołudnia.W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
Przewiń w górę