Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Marsz zielonych

Opublikowano: wtorek, 27.05.2014
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 5063
W czasie przemarszu

     30 kwietnia 2014 r. w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Ziemi wszystkie przedszkolaki wzięły udział w Marszu Zielonych. Korowód dzieci ubranych na zielono, z zielonymi balonami w dłoniach, z transparentami o treściach dotyczących ochrony przyrody przeszedł uliczkami dzielnicy Zawodzie. Przedszkolaki głośno skandowały hasła ekologiczne, chcąc zwrócić uwagę otoczenia na problem związany z zniszczeniem środowiska. Na koniec, uczestnicy marszu zebrali się na boisku szkolnym, gdzie złożyli uroczyste przyrzeczenie młodego ekologa. Trzymamy kciuki by dotrzymały swoich obietnic. Przemarsz w zbudził wiele emocji, nie tylko wśród przedszkolaków, ale także mieszkańców osiedla i napotkanych przechodniów.


W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu
W czasie przemarszu

Przewiń w górę