Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Konkurs kulinarny 2014

Opublikowano: wtorek, 27.05.2014
Autor: p. B. Szwed
Odsłon: 4576
Stół pełen smakołyków

     14 kwietnia odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Kulinarny "Jem zdrowo i kolorowo". Jak wpoprzedniej edycji, uczestnicy konkursu (być może w przyszli znani kucharze) mieli za zadania wykonanie i podanie dowolnej potrawy. Tym razem w konkursie zadania realizowano w dwóch kategoriach: danie główne i deser. Po oficjalnym rozpoczęciu wszyscy uczestnicy wzięli się ochoczo do pracy. W atmosferze radości, w gwarze rozmów, brzęku naczyń i sztućców, szumu urządzeń, pod czujnym okiem koleżanek, kolegów i organizatorów powstawały oryginalne i jak się później okazało pyszne potrawy. Po zakończeniu działań kulinarnych, do pracy przystąpiła komisja konkursowa, które wyłoniła laureatów konkursu. Oto oni.


Kategoria: Danie główne

  • I miejsce - Dorota Teśniarz, klasa Va
  • II miejsce - Oliwia Trybus, klasa VIb
  • III miejsce - Dominika Wyszyńska, klasa Vb

Kategoria: Deser

  • I miejsce - Albert Pikul, klasa VIa
  • II miejsce - Nina Frelek, klasa IVb
  • III miejsce - Grzegorz Mielech, klasa Vb
  • Wyróżnienie: Joanna Zając, klasa Vb, Zuzanna Szuba, klasa Va

Udziałem w konkursie każdy uczestnik udowodnił sobie i innym, że przygotowanie nawet złożonej potrawy nie stanowi dla niego większego problemu. Wszyscy ze swoich zadań wywiązali się znakomicie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.


W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu
W czasie konkursu

Przewiń w górę