Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Wycieczka do Sanoka

Opublikowano: piątek, 06.06.2014
Autor: p, N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 5094
W Sanoku

      Dnia 3 czerwca dzieci z grup: Nutki, Słoneczni i Żaczki uczestniczyły w autokarowej wycieczce do Sanoka. Pogoda nam dopisała i humory oczywiście też. Zwiedziliśmy Rynek Galicyjski znajdujący się w Muzeum Budownictwa Ludowego. Dzieci mogły na własne oczy zobaczyć jak dawniej wyglądała apteka, sklep, remiza strażacka, poczta, zakład fryzjerski, krawiecki, dom zegarmistrza. Po zwiedzaniu zostaliśmy zaproszeni na pyszną pieczoną kiełbaskę i ciepłą herbatę. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości.


W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W Sanoku
W SanokuPrzewiń w górę