Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Spotkanie ze strażakiem

Opublikowano: niedziela, 08.06.2014
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 4676
Podczas spotkania

     2 czerwca nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście – strażacy z OSP Krosno-Białobrzegi. Dzieci miały okazję zapoznać się z wyposażeniem małego wozu strażackiego, zobaczyć, jak obsługuje się węże strażackie, przymierzyć strój strażacki, zasiąść za kierownicą tego niezwykłego samochodu, a nawet włączyć sygnał dźwiękowy. Było to duże przeżycie szczególnie dla niektórych chłopców, którzy marzą, aby w przyszłości zostać strażakiem.


Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania


Przewiń w górę