Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Miesiąc dobroci dla zwierząt 2014

Opublikowano: piątek, 03.10.2014
Autor: Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski
Odsłon: 7164

IlustracjaSzanowni Państwo,
     Krośnieński Inspektorat Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals" po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej, jesiennej zbiórce karmy. Październik jest Miesiącem Dobroci dla Zwierząt, w trakcie którego przygotowujemy się do mroźnych i trudnych zimowych tygodni. Głodne, zaniedbane zwierzę nie wytworzy ciepła i energii potrzebnej dla przetrwania kilkumiesięcznych chłodów. Bez pomocy naszej i Waszej w pustych miskach często będzie tylko zamarznięta resztka wody.
Bezcenne są puszki z mokrą karmą – mamy możliwość dogotowania do nich ryżu czy makaronu, nakarmimy nią także mocno wygłodzone czy starsze, bezzębne zwierzaki oraz maluchy, którym trudno pogryźć suchą karmę. Zapraszamy do udziału przedszkolaków, uczniów i nauczycieli (opiekunów), którzy zechcieliby zorganizować zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów w swoich placówkach, a tym samym pomogli nam napełnić puste kocie i psie brzuchy. Bez Was nie damy rady!

W odpowiedzi na powyższy apel Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski w nadchodzący tydzień tj. od 6 do 10 października organizuje zbiórkę karmy dla zwiarząt. Tradycyjnie zbierana ona będzie przy wejściu do dużej świetlicy szkolnej. Zachęcemy wszystkich do udziału w akcji.

Przewiń w górę