Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Jestem przyjacielem przyrody"

Opublikowano: poniedziałek, 04.05.2015
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 7775

Nasz drużyna      W kwietniu grupa przedszkolaków wzięła udział w konkursie przyrodniczo-ekologicznym „Jestem przyjacielem przyrody" zorganizowanym przez Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Krośnie. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy dzieci z zakresu przyrody i ekologii, popularyzacja działań proekologicznych, a także integracja dzieci z różnych przedszkoli. Oprócz wielu odpowiedzi na pytania dotyczące świata przyrody, dzieci układały puzzle, odgadywały odgłosy ptaków. Były również konkurencje sprawnościowe. Po zmaganiach konkursowych na uczestników czekał słodki poczęstunek. Następnie odbyło się rozdanie dyplomów i nagród. Nasze przedszkole zajęło drugie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"
"Podczas konkursu"

Przewiń w górę