Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Akademia z okazji Święta 3 Maja

Opublikowano: środa, 06.05.2015
Autor: ks. P. Kowal
Odsłon: 7947

 Orzeł Biały      Dnia 4 maja 2015 roku w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Była to kolejna okazja do pochylenia się nad historią naszej Ojczyzny. Poprzez wiersze i pieśni patriotyczne uczciliśmy starania naszych rodaków, zmierzające do osiągnięcia stanu wolnej i niepodległej Ojczyzny, w której godnie żyć będą wszystkie stany społeczeństwa. Jako spadkobiercy tego, co wypracowali nasi Przodkowie, staramy się już od najmłodszych lat uczyć postawy patriotyzmu i szacunku do naszego Ojczystego Kraju. Czujemy się dumni z tego, że jesteśmy Polakami i pragniemy jak najlepiej rozsławiać imię naszego kraju w świecie. Siły i motywacji do tego nabieramy wsłuchując się w dzieje naszego narodu, które przedstawiane zostają w artystyczny sposób. Nasza akademia była jedną z wielu takich „artystycznych" lekcji historii, jakie w ciągu roku szkolnego jest nam dane wysłuchiwać.

Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa
Akademia 3-majowa

Przewiń w górę