Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Michałowice 2015

Opublikowano: środa, 20.05.2015
Autor: p. M. Jabłońska-Środa
Odsłon: 9221

michałowice zubry2015      To już przedostatnie zawody Turnieju o "Puchar Żubrów". Tym razem zmagania szermierzy przeniosły się do Michałowic. W barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokolik" działającego w naszej szkole startowało 6 zawodniczek w dwóch kategoriach wiekowych - zuchy i dzieci. I tym razem zawodniczki zajęły wysokie lokaty w swoich kategoriach. Zuzia Środa II miejsce, Roksana Żychowska VI miejsce, Julia Bik VIII miejsce, Julia Jagieło XI miejsce. Dziewczęta startowały w kategorii zuchy. Hanna Mazur XIII miejsce i Oliwia Jórasz XIV miejsce - kategoria dzieci. Gratulacje dla walecznych dziewcząt.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi w poniedziałki, środy i piątki w budynku SP8.

Oficjalne wyniki zawodów.

Trenerzy UKS "Sokolik Krosno": Gabriel Szajna i Rafał Żychowski.

 

Przewiń w górę