"Wiem wszystko"

Opublikowano: poniedziałek, 25.05.2015
Autor: p. G. Zajdel

Nasi reprezentanci      12 maja 2015 roku uczniowie Julia Kranc (kl. IV a) i Filip Karwat (klasa IV b) reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie „Wiem wszystko” organizowanym dla uczniów klas czwartych przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Krośnie.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyczno-przyrodniczych i językowych, kształtowanie umiejętności skutecznego porozumiewania się, stosowania wiedzy w praktyce oraz rozwiązywania problemów w sposób twórczy.
Testowana była ogólna wiedza i umiejętności z przyrody, matematyki i języka angielskiego w zakresie podstawy programowej. Uczniowie pracowali w drużynie dwuosobowej.
Nasi dzielni reprezentanci, Julia i Filip, zajęli III miejsce w rywalizacji drużynowej z przedstawicielami innych szkół podstawowych z Krosna.
Gratulujemy!

"Wiem wszystko"