Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Konkurs „Do, re, mi”

Opublikowano: wtorek, 23.06.2015
Autor: p. A. Kraus-Przybyła, p. M. Pelczar
Odsłon: 9691

Podczas konkursu      W dniu 23 czerwca 2015r. odbył się wewnątrz przedszkolny konkurs muzyczny pt. „Do, re, mi”. Wzięło w nim udział 17 dzieci (3 i 4 latków) z grupy „Smerfy”, „Biedronki” i „Krasnale”. Mali artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne przed powołaną komisją konkursową i rówieśnikami. Jury przyznało wszystkim uczestnikom miejsca od pierwszego do trzeciego nagrodziło nagrodami i dyplomami. Pani gratulowała każdemu dziecku życząc dalszych sukcesów i osiągnięć w tej dziedzinie.

"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"
"Nasi mali artyści"

Przewiń w górę