Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Pierwszaki w pogotowiu

Opublikowano: czwartek, 22.10.2015
Autor: p. K. Tubek
Odsłon: 6687

W trakcie spotkania      W dniu 16 października 2015 r. klasy Ic i Id wzięły udział w dniu otwartym krośnieńskiego pogotowia ratunkowego. Dzień ten zorganizowany został w ramach obchodów Dnia Państwowego Ratownictwa Medycznego. Podczas wspólnego spotkania z ratownikami nasi uczniowie uczestniczyli w konkursie plastycznym pt. „Praca Ratownika Medycznego”, obserwowali symulowaną akcję ratunkową oraz zwiedzili dyspozytornię medyczną. Dla dzieci jednak największą atrakcją okazała się możliwość wejścia do karetki pogotowia. Chłopcy usiedli za kierownicą, a dziewczynki zajęły miejsca sanitariuszy. W podziękowaniu za wykonywanie niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania w niesieniu pomocy potrzebującym, uczniowie wręczyli ratownikom samodzielnie wykonaną laurkę. Na koniec tej interesującej wizyty dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i bardzo serdecznie podziękowały za miłe przyjęcie.

 
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu
W pogotowiu

 
Przewiń w górę