Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Kolorowa jesień"

Opublikowano: czwartek, 12.11.2015
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 6992

Kolorowa jesień      Już od pierwszych dni wrześniowych przygotowywaliśmy się na spotkanie z bogactwem, jakie niesie ze sobą jesień. Choć przyszła niepostrzeżenie, staraliśmy się uchwycić jej piękno i zatrzymać w pracach plastycznych, piosenkach i wierszach. W naszych salach jesień rozgościła się na dobre w kącikach przyrody. Widać jej piękno w każdym zakamarku. Spacery i zabawy w ogrodzie w październikowym słońcu pozwoliły na długo zachować bogactwo jesieni w naszej wyobraźni. Zorganizowany konkurs pod hasłem „Kolorowa jesień” jeszcze mocniej podkreślił nasz zachwyt. W konkursie wzięły udział dzieci z grup „Nutek” i „Słonecznych”. Z wielką przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu naszego konkursu plastycznego. Laureatami zostali: Aleksandra Czekaj, Adam Nykiel, Zoriana Stelmach, Amelia Wydra, Emilia Janas, Michał Malarczyk, Aleksandra Siedlecka i Zuzanna Wajda. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"
"Kolorowa jeśień"

Przewiń w górę