Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Dzień marchewki" i...

Opublikowano: środa, 02.12.2015
Autor: p. T. Wajs
Odsłon: 6646

"Dzień marchweki" i...      W ramach akcji „Promowanie zdrowia” w przedszkolu na przełomie września i października odbyły się zajęcia promujące zdrowe żywienie. Przedszkolaki z grupy „Smerfy”, „Biedronki” i „Krasnale” poznały podstawowe informacje o owocach i warzywach, kształtując właściwe postawy żywieniowe. Poprzez działanie dzieci - własnoręcznie wykonane „Owocowe szaszłyki” - zachęcano do zjadania owoców i warzyw jako źródła witamin. Natomiast „Dzień marchewki” to był marchewkowy zawrót głowy! Urządzając „Marchewkowe urodziny” dzieci degustowały sok z marchwi, surówkę, oraz ciasto marchewkowe. Oprócz wspaniałej zabawy dzieci miały możliwość poszerzania swojej wiedzy, uczyły się kreatywnego myślenia oraz samodzielności.

 
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie
Na zdrowie

Przewiń w górę