Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 15.02.2016
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 8543

Dzień Babci i Dziadka

W dniach 21, 22 i 25 stycznia 2016 roku przybyli do naszego przedszkola wspaniali goście- kochani Dziadkowie naszych przedszkolaków. To właśnie dla nich wnuczęta wraz z nauczycielami przygotowali specjalny program artystyczny. Dzieci przedstawiły jasełka, śpiewały, recytowały wiersze okolicznościowe oraz tańczyły. Chcą wyrazić wdzięczność dziadkom za opiekę, za miłość, za to że są z nimi i wiele dla nich znaczą. Wszyscy bardzo licznie zebrani widzowie podziwiali swoje pociechy i byli z nich niezmiernie dumni. W ich oczach kręciły się łzy wzruszenia, a na ustach pojawiał się uśmiech. Nie zabrakło też gromkich oklasków oraz blasków fleszy, drobnych upominków i wspólnego słodkiego poczęstunku.​

"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"
"Dzień Babci i Dziadka"

Przewiń w górę