Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Majowa wycieczka pierwszaków.

Opublikowano: wtorek, 17.05.2016
Autor: p. K. Tubek
Odsłon: 5370

Wycieczka pierwszaków      W ubiegłym tygodniu, w piękny, słoneczny, majowy poranek klasy Ic i Id wyruszyły na długo wyczekiwaną przez dzieci wycieczkę. Jej celem było zwiedzanie Muzeum Dobranocek oraz wystawy klocków Lego w Rzeszowie.
W pierwszej kolejności uczniowie odwiedzili bajkowych bohaterów ze szklanego ekranu. Była to najlepsza okazja, aby dowiedzieć się jak powstawały filmy animowane, a także zobaczyć na żywo kukiełki i lalki wieczorynkowych postaci.
Kolejnym punktem wyprawy była wystawa klocków Lego. Przepiękne konstrukcje wprawiły w zachwyt wszystkich zwiedzających. Największa z nich – samolot Air Force One, mierzył 11 metrów długości i  3 metry wysokości, a na jego budowę zużyto ponad milion klocków! Dzieci podziwiały także postać Roberta Lewandowskiego, bohaterów „Gwiezdnych Wojen” oraz wiele pojazdów, budowli, a nawet miasteczek w całości zbudowanych z klocków. Po obejrzeniu niesamowitych konstrukcji, uczniowie przyjemnie spędzili czas samodzielnie tworząc własne budowle w strefie zabaw.
Po niezwykłym dniu pełnym wrażeń, wszyscy w radosnych nastrojach wrócili do domów.

Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków
Majowa wycieczka pierwszaków

Przewiń w górę