Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Poznajemy różne zawody"

Opublikowano: poniedziałek, 06.06.2016
Autor: p. T. Wajs
Odsłon: 5394

Podczas spotkania      W dnia 30 maja przedszkolacy z grupy "Smerfy", "Biedronki" i "Krasnale" zostali przyjęci w poczet funkcjonariuszy Honorowej Izby Celnej. W ramach akcji "Poznajemy różne zawody" mama Oliwki odwiedziła przedszkole z dwoma koleżankami ze Służby Celnej. Dzieci zapoznały się z nowym zawodem celnika. Dowiedziały się: "co to jest granica kraju", o co troszczy się funkcjonariusz celny. Poznały towary których nie wolno przywozić do kraju i dlaczego. Oglądając "Galerię towarów zakazanych" największe wrażenie wywarły egzotyczne zwierzęta przewożone nie zawsze w humanitarnych warunkach. Dzieci bardzo przejęły się losem zwierząt i otrzymały Dyplom Honorowego Celnika który zobowiązany jest do troski o dobre imię służby oraz do postępowania zgodnie z zasadami koleżeństwa w przedszkolu, w domu i na podwórku podczas pracy i podczas zabawy.
Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze. Dzieci poszerzyły swoje wiadomości i zdobyły nowe zainteresowania. ​

"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"
"Podczas spotkania"

Przewiń w górę