Dzień Dziecka w przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 06.06.2016
Autor: p. B. Częczek-Serwińska

Bawimy się      1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy radośnie "Dzień Dziecka". Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy na placu przedszkolnym przystrojonym kolorowymi balonikami. Były życzenia dla wszystkich dzieci przekazane przez panią wicedyrektor Renatę Krzal. W ramach integracji z dziećmi młodszymi zostały zaproszone dzieci z najstarszej grupy żłobkowej "Słoneczka" wraz z paniami. Dzień był pełen atrakcji i niespodzianek. W miłej i sympatycznej atmosferze, przy pięknej pogodzie rozbrzmiewała wesoła muzyka, odbywały się wspólne zabawy muzyczne i ruchowe, tańce, kółeczka, wężyki przy ulubionych piosenkach dzieci. Przedszkolaki zapraszali młodszych kolegów ze żłobka do wspólnych zabaw. Panowała radosna i przyjemna atmosfera. Dzieci bawiły się wyśmienicie, malowały kolorową kredą na asfalcie. Robiliśmy pamiątkowe wspólne fotografie. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek i pieska zrobionego z balona. Na twarzach dzieci widniał uśmiech i zadowolenie, dzieci były szczęśliwe.

"Bawimy się"