Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Architektoniczny Dzień Dziecka

Opublikowano: poniedziałek, 13.06.2016
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 5562

fot. Weronika Habrat      1 czerwca w ramach “Festiwalu Przestrzeni Miejskiej”, przedsięwzięcia zorganizowanego przez Stowarzyszenia Architektów Polskich grupa uczniów z naszej szkoły z klas V i VI wzięła udział w konkursie o tematyce ściśle architektonicznej. Miejscem konkursu był krośnieński rynek. Uczniowie zmagali się w kilku dyscyplinach: budowla z klocków (budowla krośnieńska lub ulica Krosna), rysunek (budowla krośnieńska lub ulica Krosna), konkurs na slogan – wierszyk – hasło o architekturze powiązanej z miastem Krosno, konkurs Archimaskotka – na najciekawsze zdjęcie – warsztaty fotograficzne po wyznaczonej trasie, konkurs na projekt domu dla owadów lub lalek. Kreatywna i twórcza drużyna z “ósemki” spisała się świetnie zdobywając nagrodę główną. Konkurs – akcja stanowił wspaniałą zabawę w budowanie i tworzenie oraz cenną architektoniczna edukację dzieci. Czekamy na kolejne wyzwania!

"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"
"Architektoniczny DD"

Przewiń w górę