Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Przedszkolaki w Dworze Kopytowa

Opublikowano: wtorek, 14.06.2016
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 5995

Przed dworem      W dniu 8 czerwca, w piękny, słoneczny dzień, dzieci z grup Słoneczni i Nutki wyruszyły na wycieczkę autokarową do Kopytowej. Na miejscu dzieci uczestniczyły w warsztatach piernikowych. Każdy samodzielnie wałkował ciasto, wykrawał pierniki oraz po upieczeniu je ozdabiał. Powstałe prace dzieci zabrały do domu na pamiątkę z wycieczki. Miały również możliwość malowania farbami figurek odlanych z gipsu. Uczestnicy zwiedzili także Muzeum Kultury Szlacheckiej, prezentujące wnętrza tradycyjnej siedziby szlacheckiej. Dzieci mogły pobawić się w ogrodzie otaczającym Dwór. Odbył się również piknik, który dostarczył im wiele radości. Z uśmiechem na twarzy, pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"
"Podczas wycieczki"

Przewiń w górę