Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Chemiczne czary w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 16.06.2016
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 4895

Chemiczne czary      W dniach 6 i 7 czerwca 2016 r. przedszkolaki zapoznały się z zawodem chemika. Dowiedziały się, na czym ta praca polega, zapoznały się ze sprzętem laboratoryjnym i odzieżą ochronną, oraz poznały zastosowanie chemii w życiu codziennym (lekarstwa, zabawki, opakowania, itp.) Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w pokazie, dosypując, dolewając i mieszając różne substancje, a efekty były zaskakujące: znikająca woda, samopompujący balonik, chemiczne akwarium, ciepły śnieg, czy szybko rosnąca „pasta do zębów” dla słonia. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom Małego Chemika. Pokaz dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń.

"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"
"Chemiczne czary"

Przewiń w górę