Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Policjanci w przedszkolu

Opublikowano: wtorek, 11.10.2016
Autor: p. Natalia Guzik-Dachowska
Odsłon: 4859

Podczas spotkania      Dnia 6 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w salach, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta. Panowie przypomnieli również zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Wyjaśnili jak należy zachować się w kontaktach z nieznajomymi. Duże zainteresowanie wywołało u przedszkolaków umundurowanie i wyposażenie policjantów. Wszyscy bardzo chętnie przymierzali czapkę policjanta. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało odblask, który może przypiąć do plecaka. Było to ciekawe i pouczające spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania

Przewiń w górę