Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Mikołaj też kocha zwierzęta

Opublikowano: wtorek, 13.12.2016
Autor: Samorząd uczniowski
Odsłon: 4815

zbiorkakarmy2016      Wzorem lat ubiegłych, również tego roku wszyscy uczniowie ósemki pomogli świętemu Mikołajowi sporządzić paczki dla psów i kotów zamieszkujących Krośnieńskie schronisko. Zebrana karma, zabawki, a nawet posłania dla zwierzaków przekazane zostały na ręce przedstawicieli organizacji OTOZ Animals Krosno, z którą to organizacją utrzymujemy stały kontakt. Wszystkich „zwierzakolubów” zachęcamy do odwiedzin strony OTOZ Animals. Być może ktoś zdecyduje się na adopcję samotnego pupila, co byłoby największym prezentem dla bezdomnych zwierząt. Jednocześnie gratulujemy pani Małgorzacie Maczudze, która zaadoptowała chorą kotkę i troskliwie się nią opiekuje.

Przewiń w górę