Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Kwiecień-plecień"

Opublikowano: wtorek, 02.05.2017
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 4161
Kwiecień - plecień      Dnia 26 kwietnia 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "Kwiecień- plecień". Celem było rozwijanie zdolności recytatorskich, dostarczanie dzieciom doznań artystycznych i emocjonalnych z piękna utworów literackich. W konkursie wzięły udział dzieci z 3 grup: "Smerfy", "Biedronki" i "Krasnale". Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, był okazją do zaprezentowania umiejętności recytatorskich oraz pięknych strojów naszych małych artystów.Wystąpiło w nim 16 wykonawców, a zaprezentowane wiersze miały różnorodną tematykę. Przedszkolaki pokonywały nieśmiałość i odważnie występowały na scenie. Wszyscy uczestnicy bardzo się starali. Zdobywcami nagród zostali:
 
 
I miejsce:
  • Julia Wiatr- Tokarska "Smerfy"
  • Jakub Olszyk "Biedronki"
  • Sandra Gazda "Krasnale"
II miejsce:
  • Ewa Paszkowska "Smerfy"
  • Apolonia Erd "Biedronki"
  • Alicja Jakubowicz "Krasnale"
III miejsce:
  • Natalia Podbilska "Smerfy"
  • Lena Tomkiewicz "Biedronki"
  • Antoni Fornal "Krasnale"
Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki oraz gratulacje. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
 
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"
"Kwiecień-plecień"

Przewiń w górę