IV SKF "Przyszła wiosna" - rozstrzygnięty

Opublikowano: wtorek, 09.05.2017
Autor: p. J. Juszczyk
IV SKF "Przyszła wiosna"      Od końca marca zainteresowani uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje fotograficzne uczestnicząc w szkolnym konkursie fotograficznym. Tym razem tematem prac konkursowych była wiosna, która wedle tytułu już przyszła. Niestety nie chciała zagościć na dłużej - na dworze nadal zimnica :( Mimo to uczestnikom konkursu udało się uchwycić w swoich kadrach piękne widoki stworzone przez tegoroczną wiosnę. Na konkurs wpłynęło 14 prac. Uczniowie klas IV-VI podczas poniedziałkowego głosowania zdecydowali, że najbardziej podobają im się kadry Julii Wanik (I miejsce), Martyny Węgrzyn (II miejsce) i Pauliny Kozłowskiej (III miejsce) Wyróżniono także prace: Julii Jagieło, Oli Finfy, Magdy Adamskiej i Mileny Kuck. Wręczenie nagród i dyplomów wkrótce. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, gratuluję ciekawych ujęć i  zachęcam do fotografowania i liczniejszego udziału w kolejnym, przyszłorocznym konkursie.

"Przyszła wiosna"