Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"We are the world"

Opublikowano: sobota, 27.05.2017
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 3976
      XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej pod hasłem "We are the world" już za nami. W tym roku po raz kolejny doceniono talent naszych uczestniczek. A konkurencja była bardzo duża. W konkursie udział wzięło aż 21 szkół wystawiając swych przedstawicieli w kategoriach soliści, duety, zespoły klas I-III, oraz soliści duety zespoły klas IV-VI. Przesłuchania trwały cały dzień. Nasze dziewczynki zaproszone zostały na galę finałową, która odbyła się 14 Maja. Podczas finału przyznane zostały nagrody główne i wyróżnienia.
Pośród laureatów konkursu na III miejscu w kategorii soliści klas IV-VI uplasowała się Zuzanna Münzberger-Gąbka z kl. IVb. Natomiast w kategorii duety klas IV-VI, III m. zajęły Julia Bik i Aleksandra Finfa z kl. Vb.
Gratulujemy talentu, życzymy kolejnych sukcesów.
 
 
Nasi reprezentanci
Nasi reprezentanci
Nasi reprezentanci
Nasi reprezentanci
Nasi reprezentanci

Przewiń w górę