Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukces Franciszka

Opublikowano: poniedziałek, 29.05.2017
Autor: p. D. Barabasz
Odsłon: 4195
Podczas rozdania nagród      Uczeń z klasy pierwszej Franciszek Gradus został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Franciszek wspaniale przeszedł trzy etapy konkursu. Dwa odbywały się w naszej szkole, a trzeci na Uniwersytecie Pedagogicznym im. K.E.N. w Krakowie. W ostatnim etapie konkursu należało ułożyć opowiadanie na podstawie obrazków. Franciszek napisał humorystyczny tekst pt.”Prezent”, i tym właśnie sposobem zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki pierwszoklasistów w Polsce. Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się w Państwowej Akademii Nauk w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród

Przewiń w górę