Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy przedszkolaków 2013/2014

Opublikowano: niedziela, 15.06.2014
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 466
Sukces cieszy! Kolejne, przedszkolne i pozaprzedszkone,
sukcesy naszych przedszkolaków.  
Gratulujemy


Rok szkolny 2013/2014

Sukcesy przedszkolne 

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący
 Jagoda Staroń Przedszkolny Konkurs Recytatorski
„Ja też potrafię"       
I miejsce p. W. Gałuszka 
 Martyna Brocławik I miejsce
 Franciszek Gradus  II miejsce p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska 
 Zuzanna Wajda  II miejsce p. R. Krzal 
Eryk Podbilski   II miejsce p. T. Wajs,
p. M. Pelczar 
 Szymon Paczosa III miejsce   p. R. Krzal
 Hanna Kuźniar III miejsce  p. T. Wajs,
p. M. Pelczar  
 Jan Szyndlar III miejsce   p. A. Kraus-Przybyła, 
p. B. Częczek-Serwińska
Dominik Gac
Eryk Podbilski 
Przedszkolny Konkurs Muzyczny
"Do, Re, Mi..." 
 I miejsce p. T. Wajs
p. M. Pelczar 
 Jagoda Staroń
Igor Wanik 
 I miejsce  p. W. Gałuszka
 Julia Bałon
Gabriela Kozik 
 II miejsce p. A. Kraus-Przybyła
p. B. Czenczek-Serwińska 
  Zuzanna Wajda  II miejsce  p. R. Krzal
 Martyna Liput
Lena Maculska
 II miejsce p. T. Wajs
p. M. Pelczar 
Maja Teneta  III miejsce p. W. Gałuszka  
 Kajetan Paszkowski  III miejsce
 Szymon Paczosa  III miejsce  p. R. Krzal
 Hanna Kuźniar  III miejsce  p. T. Wajs
p. M. Pelczar
 Wiktor Moskal Przedszkolny Konkurs Plastyczny
"Barwy jesieni" 
 I miejsce p. A. Krauz-Przybyła  
p. B. Częczek-Serwińska 
Bartosz Guzik II miejsce
Natalia Wójcicka  III miejsce
Amelia Wydra  I miejsce  p. R. Krzal  
Adam Nykiel  II miejsce
Emilia Janas  III miejsce
Jagoda Staroń  I miejsce p. Wiesława Gałuszka   
Michał Pigoń  II miejsce
Blanka Stelmach  III miejsce
Lena Maculska  I miejsce  p. Teresa Wajs
p. M. Pelczar   
Michał Ziobro  II miejsce
Julia Gefert  III miejsce

Sukcesy pozaprzedszkolne

Przedszkolak Konkurs  Miejsce  Przygotowujący 
Hanna Sowa,
Izabela Mielech

XVIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej
Krosno 2014

Wyróżnienie p. N. Dachowska-Guzik,
p. K. Tarkowska 
Jagoda Mrugała,
Aleksandra Kustra
Udział
Ada Kamalska Dyplom
III stopnia
Łucja Kania Udział p. R. Modzelewska
Lena Krochmal Udział
Maria Guzik Udział
Drużyna

X Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej

I miejsce  
Maja Urba

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Żaczek przedszkolaczek na scenie"

Nagroda  p. J. Kilar 
Kamil Sieniawski Wyróżnienie
Szymon Rymar Udział p. N. Dachowska-Guzik,
p. K. Tarkowska
Angelina Nowak Udział
Łucja Kania Nagroda p. R. Modzelewska
Oskar Dacyl Udział
Nikola Bienia Udział
Konrad Kolanko Udział
Kamil Sieniawski

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiosna radosna"

I miejsce p. J. Kilar  
Julia Kielar Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Wiosna wikół nas"
Nagroda
Katarzyna Łopuszańska Nagroda
Anna Fornal Nagroda p. R. Modzelewska
Martyna Brocławik

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski 
"Wiosenne wierszowanki"

Nagroda p. W. Gałuszka
Zuzanna Wajda Wyróżnienie p. R. Krzal
Franciszek Gradus Wyróżnienie

p. A. Kraus-Przybyła
p. B. Czenczek-Serwińska

Martyna Liput

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski 
„Wiosną jest wesoło, wszystko kwitnie w koło"

 II miejsce  p. T. Wajs
p. M. Pelczar
 Lena Maculska VI Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca
pod hasłem
„Taniec łączy, jednoczy i bawi"  
 Wyróżnienie p. M. Pelczar
Martyna Liput 
 Julia Giefert
Hanna Kuźniak 
Martyna Brocławik 
 Olga Habrat
Laura Ziobro 
 Blanka Stelmach
Maja Teneta 
 Isabella Lynch
Kamil Kasprzycki Konkurs Sprawnościowo-Językowy
"Kick in English"  
  p. J. Kilar  
Kamil Sieniawski   
Aleksandra Giermańska Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Zimowe krajobrazy"  
II miejsce  p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska 
Maria Rymar I miejsce p. R. Modzelewska
Jakub Suwaj   Wyróżnienie  p. W. Gałuszka
Zofia Pach II miejsce p. J. Kilar  
Martyna Kubit Wyróżnienie
Kamil Kasprzycki Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Bez piątej klepki" 
III miejsce
Kamil Sieniawski Wyróżnienie
Antoni Pitera Wyróżnienie
Żaczki  VII Międzyprzedszkolny Przegląd Jasełek  Udział
Ada Kamalska II Przegląd Kolęd i Pastorałek Udział p. N. Dachowska-Guzik
p. K. Tarkowska
Lena Krochmal Udział p. R. Modzelewska
Łucja Kania Udział
Nikola Bienia Udział
Kamil Kasprzycki   Konkurs Recytatorski
"Bez piętej klepki"   
 III miejsce p. J. Kilar
Kamil Sieniawski  Wyróżnienie
Antoni Pitera  Wyróżnienie
Przewiń w górę