Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy przedszkolaków 2014/2015

Opublikowano: poniedziałek, 15.06.2015
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 277
Sukces cieszy!
Kolejne, przedszkolne i pozaprzedszkone,
sukcesy naszych przedszkolaków.  
Gratulujemy

 

Rok szkolny 2014/2015

Sukcesy przedszkolne 

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący
 Wiktor Sowa
i Filip Kranc
 Przedszkolny Konkurs Muzyczny
"Do, Ra, Mi"
 I miejsce  p. T. Wajs
Iga Kuczała
i Amelia Barczyk
 p. M. Pelczar
Aleksandra Czekaj  p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła
Igor Baran II miejsce p. T. Wajs 
Stanisław Materniak
i Julia Salej
 p. M. Pelczar
Kornelia Szmyd
i Franciszek Paczosa
 p. M. Pelczar
Hanna Gonet  p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła
Filip Foryś,
Mateusz Cwynar,
Zuzanna Wajda
III miejsce p. T. Wajs 
Mateusz Szuba
i Emila Tasz
 p. M. Pelczar
Antonina Prugar p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła 
Iga Kuczała  Przedszkolny Konkurs Recytatorski
"Moje ulubione zwierzątko"
I miejsce p. M. Pelczar
Hanna Gonet p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Amelia Barczyk p. M. Pelczar
Filip Foryś II miejsce p. T. Wajs
Franciszek Paczosa p. M. Pelczar
Franciszek Gradus p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Zuzanna Wajda p. T. Wajs
Kornelia Szmyd III miejsce p. M. Pelczar
Julia Bałon p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Czenczek-Serwińska
Adam Nykiel p. T. Wajs
 Zuzanna Wajda  Przedszkolny Konkurs Plastyczny
"Zima Lubi dzieci"
 I miejsce p. T. Wajs
Gabriela Kozik II miejsce p. B. Czenczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła
Aleksandra Moszczyńska II miejsce p. T. Wajs
Iga Kuczała II miejsce p. M. Pelczar
Franciszek Gradus III miejsce p. B. Czenczek-Serwińska, p. A. Kraus-Przybyła
Adam Nykiel III miejsce p. T. Wajs
Filip Trznadel III miejsce p. M. Pelczar

Sukcesy pozaprzedszkolne

Przedszkolak Konkurs  Miejsce  Przygotowujący 
Martyna Brocławik
Jagoda Staroń
Joachim Pelc
Międzyprzedszkolny Konkurs Przyrodniczy
"Jestem przyjacielem przyrody"
II miejsce p. N. Dachowska-Guzik,
p. W. Gałuszka,
p. K. Tarkowska
Martyna Liput Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Żaczek przedszkolaczek"
Wyróżnienie p. N. Dachowska-Guzik,
p. K. Tarkowska
Julia Zajdel Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Barwy jesieni"
Wyróżnienie p. W. Gałuszka
Blanka Stelmach Międzyprzedszkolny Konkurs
"Jak pomagam przygotować się zwierzętom do zimy"
Wyróżnienie p. W. Gałuszka
 Franciszek Gradus  Międzyprzedszkolny Konkurs
"Żaczek przedszkolaczek na scenie"
 Nagroda p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła 
Natalia Pasterkiewicz Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Moja choinka" III miejsce p. T. Wajs
Aleks Panasiuk Wyróżnienie p. J. Kilar
Łucja Kania Wyróżnienie  
Jakub Łopuszański Wyróżnienie p. A. Kraus-Przybyła
p. B. Czenczek-Serwińska
Maria Guzik Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Barwy jesieni"
I miejsce p. J. Kilar
Jan Szyndlar II miejsce p. T. Wajs
Alicja Sieniawska Wyróżnienie p. A. Kraus-Przybyła
p. B. Czenczek-Serwińska
Julia Zajdel Wyróżnienie p. W. Gałuszka
Przewiń w górę